Фільм Паперові міста (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кью Джейкобсен по своїй натурі сором’язливий хлопець. Він давно закоханий у свою сусідку Марго Рот Шпігельман. Дівчина наділена бешкетною вдачею, веселим характером, а її життя-це низка нескінченних пригод. Кью сильно хотів опинитися в її компанії, він постійно малював у мріях, як вони разом здійснюють чергову подорож. Проходить час, хлопці подорослішали, а герой розуміє, що по-справжньому закоханий в красуню. Хлопці давно не бачилися, тому Кью поки не наважується відкритися в своїх почуттях дівчині. На цей рахунок у долі були зовсім інші плани.

Одного разу вночі в будинок Кью стукає Марго і просить його про допомогу. Справа в тому, що вона збирається помститися своїм кривдникам і організовує каральну операцію. Їй потрібен надійний партнер в такому важливому заході. Для головного героя з’явився шанс побути з коханою наодинці. Хлопець погоджується, а наступного ранку, прийшовши до школи, він дізнається, що Марго зникла.

Очікування перетворилося в тягучу вічність. Проходить кілька днів, а дівчина так і не знайшлася. Кью очікував приємний сюрприз: кохана залишила для нього кілька послань. Фільм Паперові міста (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейк Шрейер
Актори: Нат Вулф, Кара Делевінь, Остін Абрамс, Джастіс Сміт, Холстон Сейдж, Жасмин Сабіно, Кара Буоно, Мег Кросбі, Джозіа Серіо, Ханна Аллигуд


загрузка...