загрузка...


Чоловік займається бізнесом. Сам він проживає в передмісті, а справи веде в центральній частині міста. До місця роботи бізнесмен добирається щодня за допомогою електротранспорту. Поїздки на електричці мало відрізняються один від одного, по дорозі він читає газети, розмірковує про робочі справи або будує особисті плани. Одного разу відправляючись від платформи, хлопець не підозрював, що в його житті найближчим часом відбудуться кардинальні зміни. Поруч з ним сідає чарівна незнайомка і починає невимушену бесіду, пропонуючи вигідну угоду.

Як досвідчений фінансист, він розуміє, що подібні пропозиції обіцяють серйозний прибуток, але і розплата може бути жорстокою. Дівчина вмовляє його укласти договір, на словах гарантуючи безпеку. Бізнесмен не бачить підступу і стає частиною жахливого змови, в результаті чого ставить під загрозу не тільки своє життя, а й дружини, а також дітей. На кону величезні гроші, і злочинці не готові відступати.

Рахунок йде на години і хвилини, діяти потрібно швидко. Чи вистачить кмітливості у головного героя, щоб уникнути смерті і залишитися у виграші, адже проти нього виступає ціла бандитська, добре підготовлена ​​і озброєне угрупування? Фільм Пасажир (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жаума Кольет-Серра
В ролях: Демсон Ідріс, Джонатан Бенкс, Патрік Вілсон, Флоренс П’ю, Віра Фарміга, Сем Ніл, Ліам Нісон, Елізабет Макговерн, Дін-Чарльз Чепмен, Шазад Латіф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress