У центрі сюжету фільму «Пастка» знаходиться успішний і заможний афроамериканець Кріс. Він закохується в дівчину Роуз і впевнений в тому, що його почуття взаємні. Бурхливий роман переростає в щось більш серйозне, тому Кріс впевнений в те, що пора зробити їй пропозицію. Запропонувавши їй руку і серце, він моментально отримує згоду. Тепер він повинен слідувати традиційним правилам і познайомитися з батьками своєї нареченої.

Роуз вирішує, що немає необхідності відкладати цей захід, тому відразу ж запрошує свого коханого в маєток, розташований в провінційному місті, щоб познайомити Кріса зі своїми батьками. Все могло б бути добре, але вже по дорозі з ними починають відбуватися дивні речі, які не віщують нічого доброго. Приїхавши в будинок, головний герой зауважує, що люб’язність по відношенню до нього носить перебільшений характер. Він висловлює сумнів в їх щирості. Фільм Пастка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром він зауважує, що темношкірі мешканці цих місць працюють тільки в якості прислуги, а населення поводиться так, ніби вони не в сучасному світі, а в часах розквіту рабства. В цей же час він дізнається про ще більш похмурих таємниці цих місць.

Режисер: Джордан Піл
В ролях: Еллісон Вільямс, Ешлі Леконт Кемпбелл, Кетрін Кінер, лійка Стенфілд, Бетті Гебріел, Калеб Лендрі Джонс, Маркус Хендерсон, Лайл брокат, Бредлі Уітфорд, Деніел Калуя

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress