Люди досі не уявляють, що краще жити в липкої павутини брехні чи все-таки в один момент дізнатися сувору правду, подолати всі проблеми і продовжити існувати в цьому тлінному світі? Ціна правди часом може бути вкрай високою, і далеко не кожна людина може витримати гіркі слова правди, сказані на його адресу. З таким суворим випробуванням зіткнулися два головних героя історії: член конгресу — Кейт, полісмен — Датч Ван де Брук.

У кожного з двох людей загинули другі половинки в момент авіакатастрофи. Будучи професійним слідчим, Датч навіть не підозрював, що його дружина купила квиток на літак. Вибудовуючи логічні ланцюжки, він стає свідком незвичайних фактів. Раніше Кейт і Датч не були знайомі, а тепер через загальну трагедію, вони буквально стали кращими друзями. Фільм Павутина брехні (1999) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Розплутуючи павутину брехні, в якій вони жили протягом тривалого періоду часу, герої дізнавалися все більше фактів про своїх коханих. Виявилося, у кожного з покійних була друга сім’я, і вони вели подвійне життя протягом кількох років.

Режисер: Сідні Поллак
Актори: Харрісон Форд, Крістін Скотт Томас, Чарльз С. Даттон, Бонні Хант, Денніс Хейсберт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress