Джим і Лінда — чоловік і дружина, які відчувають по відношенню один до одного неймовірно сильні почуття. У недавньому минулому Джим придбав будинок для їх проживання. До цього моменту тут живе він, його дружина і дві прекрасні донечки. В один прекрасний момент Лінда починає усвідомлювати, що ситуація починає змінюватися, відбувається щось незрозуміле. Коли лунає дзвінок від чоловіка, при розмові з яким він наполягає на тому, що говорив абсолютно серйозні і реальні речі, дівчина навіть не розуміє, про що йде мова. Вона зовсім не пам’ятає, щоб у неї і чоловіка відбувся якийсь важливий розмова.

Близька дівчині подруга з точністю не може сказати, що в їх відносинах спостерігаються серйозні проблеми, хоча немає ніяких фактів, що підтверджують це. Одного разу на порозі будинку з’являється шериф, повідомляє Лінде сумна звістка. Виявляється, що її коханий чоловік помер, потрапивши в аварію. Дівчина засмучена, що тепер у неї немає можливості ще раз побачити чоловіка. Однак її ставлення до всього того, що сталося сильно змінюється, коли прокинувшись наступного ранку, вона усвідомлює, як же сильно помилялася. Фільм Передчуття (2007) дивитися в хорошій якості HD.

Вона зауважує дуже дивну річ: дні помінялися місцями, а її чоловік насправді цілий і неушкоджений. Тепер вона може з легкістю зітхнути, думаючи, що все це — лише купка ілюзій, нічний побачений кошмар. Однак не тут-то було.

Режисер: Меннан Япо
В ролях: Сандра Буллок, Джуліан Макмехон, Шайэн МакКлюр, Кортні Тейлор Бернесс, Ніа Лонг, Марк Маколей, Кейт Нелліган, Ірен Циглер, Філліп Девону, Річі Монтгомері

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress