Фільм Переполох в гуртожитку (2003) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У студентському гуртожитку університету Біллінгслі вкрай напружена обстановка. Справа в тому, що наближається довгоочікуване Різдво. Хлопці і дівчата хочуть дуже багато зробити до цього свята. Як розказано в кінокартині «Переполох в гуртожитку», у Макмартина Холу є брат Буккер. Цей молодий чоловік весь у навчанні і досі не втратив свою невинність. Макмартин вирішив терміново ліквідувати цей пробіл. Він викликає дівчину легкої поведінки Домінік, яка повинна зробити його родича чоловіком. В цей же час студент азіатського походження Ванг, чекає приїзду французької студентки, яка погано говорить по-англійськи.

Проблема лише в тому, що її теж звуть Домінік. Зрозуміло, що починається комедія ситуацій. Тільки на це починають впливати і інші персонажі. Невідомий чоловік Лоренцо залишив для студентки-альпіністки сумку повністю набиту грошима. Парочці Тоні і Клер, якісь пліткарки сильно зіпсували їх любовні відносини. Ньюман і Эндриан сильно напилися на останній.

Після цього вони провели бурхливе сексуальне ніч. Тепер молоді люди трохи соромляться цього. Так, що в цій гуртожитку явно не нудно. Фільм Переполох в гуртожитку (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Хилленбрэнд, Скотт Хилленбрэнд
В ролях: Тетяна Алі, Боти Блісс, Гейбл Карр, Марайа Делфино, Патрік Кавано, Джеймс ДеБелло


загрузка...