Наташі не доводиться скаржитися на долю. Турботливий і уважний чоловік Андрій намагається забезпечити сім’ю. Підростаюча дочка Іринка радує успішним навчанням і не доставляє клопоту. Проживає з подружжям молодша сестричка Ольга є помічницею в незліченних домашніх турботах і завжди надає необхідну підтримку. Щасливе життя виявляється зруйнована в один момент. Виконуючи термінове завдання начальства, сумлінна працівниця затрималася на роботі. Повертатися довелося пізно ввечері. Пробираючись по неосвітленій вулиці в серце закралася тривога. Нехороші передчуття мали підставу.

Почуті крадуться кроки змушували піти швидше. Втекти від переслідування завадила простягнута рука зажавшая ніс і рот ганчіркою. Вдихнувши хлороформ, жінка провалилася в порожнечу. Прокинутися змушувала нестерпний головний біль. Незнайома обстановка допомогла згадати про недавню подію. У темному погребі перебувала незнайомка. Дівчина розповіла про перебування в полоні у страждає психічним розладом маніяка. За найменшу провину загрожує суворе покарання, здатне закінчиться смертельним результатом.

Не бажаючи миритися з непростими обставинами, Наталія підбиває нову подругу на втечу. Ситуація ускладнюється необхідністю дотримуватися обережності. Будь-який необачний вчинок може привести до загибелі нещасної Юлі. Фільм Переверни сторінку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрій Селіванов
В ролях: Анна Здор, Павло Новіков, Поліна Пилипченко, Ірина Туманцева, Анастасія Шаповал, Сергій Ланбамин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress