загрузка...


Рита і Норман пройшли через багато що. У своїх відносинах вони завжди були чесні і поважали один одного. Досить довго вони не наважувалися зміцнити союз офіційним шлюбом, але коли подібний момент настав, почався час змін. Пара вирішила закотити пишне торжество. Наречений і наречена мріяли, щоб цей день став для них казкою, щоб в ньому було місце для чарівництва і чудес. У свою чергу ситуація різко вийшла з-під контролю, незважаючи на всі відбулися приготування – молоді люди скасували свято. Виною тому стало розслідування. Виявилося, що мама Рити напередодні свята зникла.

Після неї не залишилося і слідів. Щоб розшукати пропажу, вирішено було найняти поштових детективів. Досвідчені поліцейські вели справу, але тільки відшукати правду виявилося досить складним завданням. В результаті всього того, що сталося Рита була згодна, що в подібних умовах абсолютно не здатна думати про хороше, а також веселитися. Вона не переставала сподіватися, що мама незабаром повернеться і її здоров’ю нічого не загрожує.

Прикладаючи неймовірні зусилля, щоб відшукати родичку, що не відбулася пара молодят проходить непростий шлях, а також перевірку на міцність відносин. Фільм Підписано, запечатано, доставлено: до вівтаря (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кевін Фейр
В ролях: Ерік Мебіас, Крістін Бут, Крістал Лоу, Джофф Густафссон, Грегорі Харрісон, Кеб Мо, Беррі Боствік, Зак Сантьяго, Керол Бернетт, Джилл Моррісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress