Центральний персонаж історії на ім’я Ерік Метьюс тривалий час працює в якості професійного детектива і зараз, коли до нього в руки потрапляє абсолютно нову справу, то хлопцеві не залишається нічого іншого, окрім як повірити у власні сили і взятися активно досліджувати, що відбулося. Після вивчення множинних фактом і доказів той все більше схиляється до думки, що випадок боляче знайомий і схожий на роботу відомого вбивці і маніяка у всьому світі – Пили.

Ось тільки той популярний не тільки завдяки своїй жорстокості, але й вмінню постійно уникати покарання з боку правосуддя, адже минулого разу він зміг легко розчиниться в історії після залишення за собою величезної кількості жертв, яким було вже не можна. Більше всього на світі Мет’юс боявся, щоб його теорія виявилася реальністю, повірити в яку було б не тільки важко, але і жахливо страшно. Зараз на протязі якогось часу, коли чергові докази вказують на небезпечного діяча сучасного суспільства, то не залишається ніяких сумнівів у причетності до трагедії. Фільм Пила 2 (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кожен день з життя поліцейського тепер спрямована на те, щоб зайнятися активним розслідуванням події і спробувати, незважаючи ні на що, зловити злочинця на гарячому, ретельно спланувавши весь ідеальний план. Але так було лише на перший погляд і з боку служителя закону, не більше.

Режисер: Даррен Лінн Боусман
В ролях: Тобін Белл, Шоуні Сміт, Донні Уолберг, Ерік Кнудсен, Френкі Джі, Гленн Пламмер, Еммануель Вожье, Беверлі Мітчелл, Уіл Берд, Діна Мейер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress