Життя – химерна штука. У цьому можна переконатися, коли розумієш, що часто не вдається уникнути послідовників жахливих маніяків. І часом послідовниками стають ті, хто колись боровся з цими самими злочинцями. Нестерпним фактом стає те, що детектив Марк Хоффман, не змирившись зі смертю своєї сестри, вирішує відновити криваву гру Пили. Він ретельно розробляє жорстоку і криваву головоломку подібно Конструктору. Але задуми детектива не залишаються незримими, їх виявляє агент Страм. І в що б те ні стало, він хоче розібратися в цій заплутаній зв’язку, що утворилася між Хоффманом і Пилкою.

Тільки обрушилася біда спонукала детектива стати на злочинний шлях? Хоффман, наслідуючи свого кумира, спритно розставляє пастки і залучає в неї п’ять незнайомих людей. На їх шиях виблискують сталеві нашийники як відмітний знак нового збоченого маніяка. Вони приречені йти по шляху своїх попередників, стикаючись зі складними головоломками і вступаючи в протиборство один з одним. Фільм Пила 5 (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І їм нічого не залишається іншого, так як на кону – їх життя. Але допитливий агент Страм вирішить перешкодити страшним задумам Хоффмана. Увінчається чи його спроба успіхом?

Режисер: Девід Хэкл
В ролях: Тобін Белл, Костас Менділор, Скотт Гордон-Паттерсон, Бетсі Расселл, Джулі Бенц, Миган Гуд, Марк Ролстон, Карло Рота, Грег Брайк, Лаура Гордон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress