Сестри Барлоу з провінції відправляються в Париж, щоб виступити з блиском перед вибагливої ​​публікою на феєричному шоу. Лаура з Кейт розробили унікальну методику правдивої інсталяції мінливого простору. Поєднання спритності з містикою і незвичністю уявлення створює ілюзорну життя, тісно пов’язану з духами минулої епохи. Магічні предмети зміцнюють впевненість публіки в ефективності шоу. Голуби підкоряються ритуалу. Юла заворожує. Жіночий тандем підкорює вибагливу аудиторію. На піку популярності дует зауважує продюсер кінематографа.

Кмітливий менеджер пропонує зафіксувати на плівці з’являються привиди. Чарівні сестри стають актрисами. Різними хитрощами режисер домагається потрібного ефекту. Увічнити прогресивну методику вдається з великими витратами. Містер Андре Корбен поєднує аматорські ініціативи героїнь з професійними вимогами. Новий напрямок кінематографа з’являється на просторах виникнення авангардизму. Феноменальний талант вимагає гідної оплати і слави для розвитку дару. Реалізувати надані можливості необхідно, щоб не втратити шанс всюди прославитися. Висока конкуренція на естраді не терпить забуття. Представлені американки повинні знайти зацікавлених партнерів в тривалому і плідному співробітництві. Спільність інтересів з’єднає красу з паранормальними сутностями зі світу мертвих.

Прерогативою успіху стане затребуваність і престиж. Французу вдається справити враження на провінціалкам, які мріють парадоксом і містикою підкорити серця наївних людей. Фільм Планетаріум (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ребекка Злотовскі
В ролях: П’єр Сальвадорі, Лілі-Роуз Мелоді Депп, Аміра Касар, Луї Гаррель, Єжи Рогульський, Давид Беннент, Наталі Портман, Деміен Шапель, Камілла Лелуш, Еммануель Салінжер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress