Фільм Повсталий (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Під впливом римського народу і боячись бути скинутим префект Понтій Пілат вбиває Ісуса Христа. Його катують, по-звірячому катують і розпинають на хресті. Миссея загинув, але люди віруючі в пророцтво залишилися. Вони впевнені що Іудейський Цар яким повинен був стати Ісус повернеться. Боячись нападків його учнів і того, що тіло Христа можуть викрасти, влада Риму приставляють до нього охорону. Вдень і вночі загін римських легіонерів не спускають очей з тіла Ісуса, але не дивлячись на це по закінченню трьох діб воно все ж пропадає.

Ніхто не може зрозуміти як послідовники Миссеи могли винести тіло і залишитися не поміченими, але вірити в його воскресіння римські власті відмовляються. Римський сенат ні в якому разі не може допустити щоб чутки про події дійшли до жителів Риму. В іншому випадку це завдасть непоправного удару по уряду. Люди можуть збунтуватися тоді біди не уникнути. На пошуки Христа був відправлений центуріон Клавдій. Його завданням було знайти тіло і повернути його назад. Фільм Повсталий (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але у міру того, як Клавдій дізнавався нові факти про пророцтво, про життя Христа і його воскресіння він переглянув багато в своєму житті і своє призначення. Тепер він упевнений, що Ісус той хто може врятувати людей від страждань і змінити світ.

Режисер: Кевін Рейнольдс
В ролях: Джозеф Файнс, Том Фелтон, Пітер Ферт, Кліфф Кертіс, Марія Ботто, Луїс Кальехо, Антоніо Хіль-Мартінес, Річард Этуилл, Марк Киллін, Стюарт Скудамор


загрузка...