З часом людство не змінюється, серед нормальних, чесних людей обов’язково знайдеться один, який бажає заробляти несправедливістю, жадібний і жадібний. Саме таких людей вибирають злі демони, для несення жаху і смерті в людський світ. Поліцейського з Лос-Анджелеса, не зовсім чесному на руку, любителю хабарів і брудної гри, Джозефу Торну, потрапляє в руки старовинна скринька-головоломка, відкривши яку відкривається портал, і на землю попадають демони-сенобиты, які приносять людям муки і смерть. Цікавий поліцейський, розібравши артефакт, опинився в дивному місці, де його атакують Демони.

Пробудившись, ніби від сну, виявляє поряд з собою тіло вбитої жінки, ще нічого не підозрюючи, він починає власне розслідування. У нього починаються тимчасові провали в пам’яті, а за той час що він не пам’ятає, у місті відбуваються жахливі злочини. Фільм Повсталий з пекла 5: Пекло (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Не знайшовши ніяких слідів вбивці, Джозеф намагається знайти свідка, що відбувається, їм є злочинець з прізвиськом інженер. Але чи буде він готовий почути правду про скоєні вбивства, адже вбивця сидить у ньому?

Режисер: Скотт Дерріксон
В ролях: Крейг Шеффер, Ніколас Туртурро, Джеймс Римар, Даг Бредлі, Ніколас Седлер, Ноель Еванс, Ліндсей Тейлор, Метт Джордж Майкл Шамус Уайлз, Саша Баррези

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress