У перших кадрах картини непроглядна темрява. Потім хтось чиркає запальничкою, і ми бачимо чоловіка, який виявляє себе в дерев’яному ящику. Він відчайдушно намагається виламати дошки, панікує, кричить, але все марно. Йому вдається зняти мотузки з шиї, він в паніці. Раптово дзвонить мобільний телефон. Він набирає 911, повідомляє, що він американець, що працює в Іраку водієм за контрактом. На них напали, всіх водіїв розстріляли, його закрили в труні. Служба порятунку переправляє його в інші інстанції. Тоді він усім знайомим залишає повідомлення на автовідповідач.

Пробує додзвонитися в ФБР, це виявляється дуже важким. У Чиказькому відділенні ФБР його практично не слухають. Нарешті він концентрується і залишає зв’язне докладне повідомлення в кадрове агентство свого роботодавця. Потім йому дзвонить іранець, хто запитує він. Вимагає дістати п’ять мільйонів викупу до дев’ятої вечора, інакше він залишиться тут назавжди. Він додзвонюється до Держдепартаменту США, але йому пояснює дівчина на іншому кінці дроту, що політика США — не вступати з терористами в вироки. Єдине чим вона може допомогти — зв’язати його з Деном Бренором, з головою відділу по боротьбі з захопленням заручників в Іраку.

Підлогу запитує, багатьох йому вдалося врятувати, той відповідає, що тільки одного — студента Уайта. Знову дзвонить терорист. Підлозі вдається знизити величину викупу до одного мільйона. Фільм Похований живцем 2010 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Родріго Кортес
В ролях: Райан Рейнольдс, Хосе Луїс Гарсія Перес, Роберт Патерсон, Стівен Тоболовскі, Саманта Метіс, Івана Міньо, Уорнер Лафлін, Ерік Палладіно, Калі Роша, Кріс Мартін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress