Фільм Позакласні заняття (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінокомедія «Позакласні заняття» розповість глядачеві про одну молоду людину, яка жила подвійним життям. Головний герой був зовсім юним, він вчився в старших класах, старанно займаючись і будучи прикладом для наслідування для багатьох хлопців. Однак, ніхто з оточуючих навіть подумати не міг, що Рейган Коллінз паралельно є жорстоким та обачливим вбивцею. Молодий чоловік погубив не одне життя. Йому особливо подобалося позбавлятися від пихатих батьків своїх однокласників, які вели себе вкрай нахабно. Однак, коли в черговий раз він береться за справу, на його шляху стає детектив, який постійно щось винюхує. Хлопчик добре вчиться і має тягу до знань.

Він – звичайний підліток у школі, але насправді – бездушний вбивця. Підліток підлаштовує нещасні випадки, які призводять до загибелі, і бере за це пристойні гроші. Якщо школярів не влаштовують батьки або педагоги, вони можуть замовити їх, а душогуб все зробить в кращому вигляді. Старшокласник робить все так майстерно, що ніхто навіть подумати не може, що смерть сталася не з-за сумного збігу.

Коли смертей стає дуже багато, цією справою зацікавлюється поліція. Досвідчений сищик Кліф Докінс починає вести розслідування, він розплутує клубок фальші і обману. Фільм Позакласні заняття (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джей Лоуі
Актори: Даніель МакДональд, Еллі Бамбер, Анджела Кінсі, Патрік Фабіан, Колін Форд, Віккі Льюїс, Боббі Лі, Арден Майрин, Тімоті С. Саймонс, Сара Хей, Дорі Бартон


загрузка...