загрузка...


Суд визнає фокусника винним у скоєнні вбивства. Жертва – головний суперник Альфреда по незвичайному теренах. Колись вони обидва були асистентами видатного ілюзіоніста і грамотного інженера. При виконанні небезпечного тюрка помирає дружина одного з цих хлопців. Вона занурилась у воду і не змогла вибратися. Энжиер звинувачує в події Бордена, адже він зав’язував мотузки, але не пам’ятає, чи правильно зав’язав вузол. Так зародилося тривале протистояння, в якому беруть участь однаково винахідливі конкуренти. Вони зривають виступи, намагаються створити максимально цікаву програму, підкорюючу серця гостей.

Але Борден обходить противника. Він примудряється реалізувати дивний трюк, що припускає переміщення людини. Варто йому увійти в двері, як він тут же з’являється в іншому краю сцени. Настільки вражаюча інновація не може залишитися без загальної уваги. Бажаючи розгадати таємницю свого опонента, колишній товариш починає власне розслідування. Фільм Престиж (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він упевнений, що в справі замішаний двійник, але реальна ситуація виявляється значно складніше. В один момент ненависть між чоловіками сягає свого апогею, а ворожнеча виходить за рамки ілюзорною гонки.

Режисер: Крістофер Нолан
В ролях: Х’ю Джекман, Крістіан Бейл, Майкл Кейн, Ребекка Холл, Скарлетт Йоханссон, Пайпер Перабо, Девід Боуї, Енді Серкіс, Саманта Мехурін, Роджер Рис

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress