Вийшов на пенсію натураліст, спеціалізувався на вовків, змушений залишити тишу і безпеку свого будинку, коли у віддаленому селищі на Алясці розгулялися сірі хижаки стали нападати на маленьких дітей. Натураліст приїхав, щоб швидко розібратися в ситуації і покласти край кривавій драмі, що розігралася в тутешніх, Забутих Богом краях. До свого здивування знавець дикої природи стикається з більш серйозною проблемою, куди крім лісових хижаків виявилися замішаними похмурі сімейні секрети, десятиліттями копилася ненависть між жителями ізольованої громади та міфологічні, майже сюрреалістичні сцени, які шокують гостя і здаються буденними місцевому народу.

Молода мати Медора Слоун живе разом з маленьким сином і в очікуванні чоловіка Вернона, військового, якого керівництво направило в Афганістан. Поки глави сім’ї не було вдома, його син виявився черговою жертвою жорстокої атаки – вже четверта дитина, а шеф поліції продовжує дивитися крізь пальці на те, що відбувається, а мисливці бояться відстрілювати озвірілих лісових вбивць. Тоді мати зниклого хлопчика пише листа відомому публіцисту Расселлу Кроу, який неодноразово ризикував життям у своїх дослідженнях природи, з проханням про допомогу. Фільм Притримай темряву 2018 дивитися в хорошій якості.

Природолюб, який занудьгував на пенсії, несподівано погоджується. Він прилітає в глухомань на Алясці, знайомиться з невтішною матір’ю і погоджується відправитися на полювання.

Режисер: Джеремі Солнье
Актори: Джеффрі Райт, Беккі Кроуфорд, Райлі Кіо, Майкл Тейлс, Ісаак Берд, Джозеф Уайтберд, Зандус Сноу, Джуліан Шемп, Олександр Скарсгард, Конор Бору

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress