загрузка...


Дія фантастичного фільму жахів «Притулок страху» розгортається в Бангкоку. Два американських злочинця розробили хитрий план пограбування, але, як водиться, щось пішло не так і їм довелося втікати від поліції. Щоб забезпечити собі ідеальний план відходу від погоні, грабіжники беруть в заручники трьох місцевих жителів. Шукаючи шляхи відходу грабіжники опиняються в глухій лісовій місцевості, де знаходять таємничу порожню садибу і вирішують зупинитися в ній. Їм потрібно притулок для того, щоб заспокоїтися, набратися сил і вирішити, що робити далі.

Під дахом все ж спокійніше, ніж в лісі, де їх може очікувати будь-яка небезпека! Влаштувавшись в чужій оселі, злочинці намагаються знайти вихід з положення, заручники-можливість втекти від них, і ніхто не помічає, що навколо починає творитися щось жахливе. Виявилося, що в незнайомому будинку може бути страшніше, ніж в самому дрімучому лісі… Особняк, що здався спочатку порятунком, виявився пасткою, в яку давнє зло заманює подорожніх.

Компанія героїв фільму представляє для нього ідеальних жертв. Врятуватися від невідомого виявляється складніше, ніж від поліції. Фільм Притулок страху (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дэрик Гейтс
В ролях: Райан Келлі, Медісон Маккінлі, Гольф, Ейр Пхантила, Прія Суандокемай

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress