Фільм Привид і кіт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джозеф і Аннабель нескінченно щасливі, вони відправляються в морську подорож. Серед місцевих побутує легенда, що проходять повз кораблі піддаються нападу невидимого істоти, але хіба можна застерегти молодість від небезпек? Закохані переконані, ніяка сила на світі не здатна розлучити їх. Через деякий час додому повертається Джозеф, який перебуває в стані крайньої пригніченості. Хлопець не в може пояснити, що з ним сталося, а, головне, де Аннабель?

Історія про таємниче зникнення дівчини швидко облетіла околиці. Популярний журналіст Ед Хейл, дізнавшись про історію, що сталася з Джозефом, приїжджає, щоб спробувати з’ясувати, що ж насправді сталося? Однак, неадекватна поведінка героя його журналістського розслідування не дозволяє пролити світло на таємницю. Манія переслідування змінюється у Джозефа абсолютної апатією, він ні з ким не спілкується і проводить час в суспільстві Сірого кита. Не здійснений письменник Мітч береться допомогти Еду. У цей час виходить з місць позбавлення волі брат Аннабель.

Він налаштований дуже рішуче і жадає розправитися з тим, хто став причиною загибелі його сестри. Тепер Еду і Джозефу якомога швидше необхідно розгадати загадку зникнення дівчини, щоб пред’явити факти братові. Фільм Привид і кіт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ентоні Гаудіозо, Джеймс Гаудіозо
В ролях: Ешлінн Йєнні, Джонатан Прайс, Моніка Кіна, Тіппі Хедрен, Моріс Бенард, Тімоті Бренен, Домінік Богарт, Хайме Севальос, Ентоні Гаудіозо, Джеймс Гаудіозо


загрузка...