Фільм Привиди Елоїз (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В одній психіатричній клініці працював доктор, який вважав, що люди, психіка яких була порушеною, вже не вважалися людьми, тобто над ними можна було проводити ряд дослідів, роблячи з ними що завгодно, а якщо вони в процесі експериментів вмирали, то нічого поганого в цьому не було. Багато колег неодноразово намагалися його переконати, що лікар повинен думати про те, як вилікувати пацієнта, а не вбити його, але цей чоловік залишався глухий до їх доводам. А коли він став завідувачем лікарні, де працював, значній кількості хворих людей довелося несолодко.

Якось в процесі чергового знущання над одним з пацієнтів за допомогою електрики не витримала проводка, в клініці почалася пожежа. Небагатьох вдалося врятувати, після інциденту клініка була закрита. Про все це нічого не знав Джейкоб, якому днями повідомили про смерть його батька. Цього хлопця не засмутився ця новина, тому що він давно не підтримував відносин з татом, він навіть не захотів поїхати на його похорон, але погодився зустрітися з адвокатом батька. Цей немолодий чоловік сказав, що батько Джейкоба в минулому зробив кілька вдалих капіталовкладень, тепер його син може отримати більше 1 мільйона доларів. Джейкоб дуже здивувався, але адвокат сказав, що поки що молода людина не може отримати ці гроші. У покійного була сестра, щоб Джейкоб став власником всього того, що колись належало його батькові, йому треба було подати запит про видачу йому свідоцтва про смерть його тітки. Герой не думав, що це буде зробити складно, але коли його поставили перед фактом, що йому треба спершу звернутися до суду, а потім почекати ще мінімум півроку, він засумував.

Але потім він попросив свого старого друга допомогти йому проникнути в архів тієї згорілої клініки, де в минулому лікувалася його тітонька, не підозрюючи про те, що це місце кишить злісними примарами. Фільм Привиди Елоїз (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Легато
Актори: Еліза Душку, Роберт Патрік, Чейс Кроуфорд, Ніколь Форестер, Брендон Т. Джексон, Мартін Клебб, П.Дж. Бірн, Тім Холмс, Джордан Тровілліон, Рікі Уейн


загрузка...