Фільм Приходить дракон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Невеликий, нікому не відомий острів Кешм. У самому серці острова, де розташувалася пустеля, знаходиться покинутий корабель, в якому якийсь час тому покінчив з собою людина. За розповідями людей, він був політв’язнем, занадто принциповим, щоб продовжувати жити в цьому жахливому світі. Але, в один із самих звичайних днів, пустеля несподівано, ніби сходить з розуму. Земля здригається, а весь світ навколо іскриться кошмарними вогнями — люди, що спостерігали це дійство, впевнені, земля намагається прийняти тіло того, хто не зміг довести своє життя тут до кінця.

Але, одна з версій — десь під землею знаходиться дракон, який таким чином проявляє власне невдоволення. Чи дійсно це так? Щоб розібратися у всьому що відбувається, на місце приїжджає трійка абсолютно різних людей, так або інакше пов’язаних з цією справою. Звукорежисер, детектив і геолог — кожен з них сподівається отримати відповіді на свої запитання, і виїхати звідси повністю задоволеними поїздкою. Проходить багато часу, перш ніж справою про загадкову подію починають знову цікавитися.

Його засекреченість і зникнення відразу кількох людей, стає приводом заглибитися в розслідування для багатьох сучасних слідчих… Фільм Приходить дракон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мані Хагиги
В ролях: Амір Джадиди, Ехсан Гударзі, Гомаюн Жанизадех, Надер Фаллах, Алі Багері, Киана Таджаммоль


загрузка...