Фільм Про що мовчать французи (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


До недавнього часу ніяких особливостей у Тиллима Папалексиева не спостерігалося. На тлі ровесників його відрізняло хіба що незвичайне ім’я. Життя хлопця була одноманітною, без особливих радощів і печалей. Все радикально змінилося у долі молодого жителя Санкт-Петебурга з настанням знаменитих білих ночей. Юнак несподівано став помічати дивності. Він відчув володіння неймовірним даром. Тепер його бажання здатні матеріалізуватися. Хлопець вирішив поекспериментувати і результатами залишився повністю задоволений. Раніше недосяжні речі тепер стали реальністю.

Такого подарунка долі він не очікував. Загадковий дар дозволяє реалізувати потаємні мрії, причому мова йде не тільки про матеріальні речі. Раніше юнакові доводилося миритися з тим обставиною, що дівчина його мрій постійно відкидала спроби залицянь. Скільки Тиллим не прагнув домогтися розташування гордої неприступної красуні, його спроби терпіли фіаско. Тепер становище змінилося рішучим чином. Хлопець щасливий в суспільстві пасії. Однак, біля здібностей незабаром проявилася і зворотна сторона. З’ясувалося, є якісь побічні ефекти, про існування яких унікум не здогадувався.

Найбільше здивував той факт, що щось схоже багато років тому сталося з Наполеоном. Однак, нащадки Бонапарта воліють про це не розповідати. Фільм Про що мовчать французи (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Шевельков
В ролях: Ілля Носков, Марія Фоміна, Андрій Федорцов, Марія Валешная, Віталій Коваленко, Сергій Мігіцко, Тетяна Андріянова, Геннадій Смирнов, Кирило Варакса, Марія Раєва


загрузка...