Фільм Прокляті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Забобони не виникають безпідставно, маючи певний грунт для своєї появи, тому не терпить зневажливого ставлення. Перед вчиненням будь-яких дій, що провокують забобонні наслідки, добре подумайте, щоб не пошкодувати пізніше про непередбачувану помилку. Напередодні Хеллоуїна Американське сімейство отримує традиційний лист смерті, що вимагає пересилання іншому адресату, щоб уникнути непоправної біди. Продовження кимось розпочатої, масової гри дозволить відвести від будинку небезпеку, що наближається. Однак так чинять тільки віруючі в подібні речі громадяни.

Батько сімейства не був забобонним людиною, тому не став слухати попередження схвильованих домочадців і спалив страшне послання. Чоловік не сумнівався, що від подібних листів-розіграшів потрібно негайно позбавлятися, не поширюючи далі безглузді погрози. Однак Хеллоуїн відрізняється від інших днів підвищеною активністю потойбічних створінь, здатних безперешкодно проникати в світ людей. Фільм Прокляті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Злісні сили сприйняли батьківський вчинок як зроблений ним виклик, тому прямують до будинку. Необдумані дії глави сім’ї поставили всіх родичів в смертельно небезпечне становище.

Режисер: Люк Джейден Савицки
В ролях: Аврора Перріно, Джейден Пайнер, Джилл Марі Джонс, Роб Забрески, Чарлі Палмер Ротуэлл, Reuben Blumenstein, Kaden Brosowski, Дуайт Генрі, Anthony Kurkowski, Felix McCarthy


загрузка...