Молодий чоловік на ім’я Ітан стикається з серйозними проблемами. До недавніх пір він жив звичайним життям, але незабаром у неї стали з’являтися дивні речі. Все почалося в той момент, коли вночі Ітану наснився кошмар. Спочатку він не надав цій події ніякого значення, адже таке може статися в житті кожної людини. Однак кожну ніч бідному хлопцеві стали снитися кошмари, від яких він ніяк не міг позбутися. День у день вони ставали страшніше і страшніше, тому в якийсь момент головний герой просто не витримав. Йому хотілося розібратися в причині, по якій вже тривалий час йому сняться кошмари. Хлопець вирушив до психолога, щоб він зміг пояснити дане явище.

Лікар починає шукати причини у внутрішній стан молодої людини. В цей самий момент близькі друзі починають говорити Ітану про те, що нічні кошмари можуть бути якимось знаком, на який варто звернути увагу. Головний герой зовсім заплутався в тому, що відбувається в його житті. Незважаючи на це, йому дуже хотілося дізнатися справжню причину прояву нічних кошмарів. Фільм Проклятий дар (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Герой впевнений в тому, що в цій ситуації замішані якісь надприродні сили, але поки він не уявляє, як це можна простежити. Втім, в якийсь момент Ітану вдається трохи розібратися в ситуації, і він розуміє, що весь цей час усередині нього існував справжній демон.

Режисер: Roberto D Antona
Актори: Roberto D Antona, Анна марія Лоруссо, Francesco Molon, Katerina Korchynska, Andrea Milano, Alice Vixen, Девід Уайт, Mirko D Antona, Майкл Сігал, Alessandro Carnevale Pellino

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress