загрузка...


Аннабель – зловісного вигляду лялька, що викликає негативну емоційну реакцію. Відчуття настороженості і внутрішньої неприязні цілком виправдано, оскільки всередині страшної іграшки ховається зловісне, потойбічне створення, що несе жах і страждання. Власнику, який приніс незвичайний предмет додому, варто побоюватися жахливого розвитку подій, смертоносних для всіх мешканців житла. Трохи після зустрічі з лялькою-вбивцею вдалося благополучно вибратися неушкодженими з кошмарною переробки. Єдиним способом порятунку від згубного впливу злих сил є їх ізоляція від людського контакту. Ед і Лорейн – подружня пара, що займається дослідженнями в області демонології.

Їм доводилося неодноразово стикатися зі всілякими проявами потойбічної активності в різних формах. Їм доводилося брати участь в обрядах екзорцизму та інших заходах, пов’язаних з містичними явищами. Зараз їм працювати доводиться над пошуками способів знешкодження страхітливої Аннабель. Фільм Прокляття Аннабель 3 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони з’ясували, що в звичайну ляльку містичним чином укладено могутнє зло, здатне підкоряти людські душі. Заволодівши черговою жертвою, воно маніпулює її поведінку, змушуючи творити безчинства.

Режисер: Гарі Доберман
В ролях: Маккенна Грейс, Медісон Айсмен, Кеті Саріф, Віра Фарміга, Патрік Вілсон, Майкл Чіміно, Самара, Чи Кензі Каплан, Шаде Катаріна, Майкл Патрік Макгілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress