загрузка...


США, 70-ті роки минулого століття. У Лос-Анджелесі починають відбуватися загадкові і лякаючі події, пов’язані з дітьми. Соціальний працівник Анна Гарсіа розслідує таємниче справу про зникнення сиріт. Її попереджають, що спроби розкрити цю справу можуть загрожувати неприємностями сім’ї Анни. Хоробра вдова не вірить в містику, але незабаром переконується, що потойбічне зло реально. Місцевий цілитель з екстрасенсорними здібностями розкриває їй особистість ворога. Ганні належить захищати своїх рідних дітей від Ла Йоронны або Плакальниці – примари, що застряг між двома світами.

Колись Ла Йоронна була простою жінкою і матір’ю, але приревнувавши свого чоловіка, вчинила страшний злочин – втопила своїх дітей у річці і стрибнула слідом. З тих пір їй немає шляху ні в пекло, ні в рай. Привид утоплениці бродить по землі, оплакуючи своїх малюків і пристрасно бажаючи їх повернути. І той, хто почув її плач серед ночі, приречений. Адже якщо не можна повернути власних нащадків, Ла Йоронна замінить їх чужими. Фільм Прокляття Ла Йорони (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Синьйора Гарсіа не збирається здаватися і звертається до священика. Святий отець розчарований в релігії, але для того, щоб впоратися з віковим злом, йому знадобиться знайти шлях до Бога.

Режисер: Майкл Чавес
В ролях: Лінда Карделліні, Реймонд Крус, Марісоль Рамірез, Патрісія Веласкес, Шон Патрік Томас, Roman Christou, Джейні-Лінн Кінчен, Тоні Амендола, Ірен Кен, Oliver Alexander

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress