загрузка...


1973 рік. Соціальна працівниця розуміє, що в одній з підопічних сімей в наявності ознаки шахрайства. Вона намагається навести порядок і повідомляє про це у відповідні органи, а тим часом у неї в родині починаються великі проблеми. Вона вже не рада, що почала розслідування, тим більше отримавши попередження від матері, яку підозрюють у вбивстві власних дітей. Героїня фільму жахів «Прокляття плаче» вирішує звернутися до священика, який спеціалізується на вигнанні демонів. Він починає маніпуляції і розуміє, що має справу зі злим древнім духом, якого називають Ла Йорона.

Згідно з переказами, ця жінка зійшла з розуму після того, як побачила свого чоловіка з розлучницею. Щоб помститися невірному, вона втопила дітей у річці, а потім кинулася у воду сама. Ті, хто викликав її гнів будуть страждати і мучитися, переслідувані злими духами. Героїня дуже шкодує про те, що не послухала попередження, але сподівається на те, що священику-екзорцисту вдасться впоратися з проблемою.

З кожним днем ситуація ускладнюється і надії на хороший розвиток подій практично немає. Що ж робити далі? Як приборкати дух, який стає все сильніше? Фільм Прокляття плачучої (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Чавес
В ролях: Лінда Карделліні, Патрісія Веласкес, Реймонд Крус, Мадлен МакГроу, Шон Патрік Томас, Ірен Кен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress