Фільм Прокляття Сплячої красуні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Томас Кайзер є головним героєм в фентезійному детективному трилері, який носить назву «Прокляття Сплячої красуні», який кожен з вас може дивитися онлайн безкоштовно. Цей молодий та успішний людина в один прекрасний день дізнається, що отримав у спадок шикарний, старовинний особняк, який є родовим з часів хрестових походів. Природно, володіючи таким майном, головний герой спочатку планує визначитися з подальшими планами. Поки що Томас зупиняється в цьому маєтку, і відразу дізнається, що в стінах цього старовинного будинку зберігається якесь зло, якесь родове прокляття, яке ні в якому разі не можна випускати на волю.

Томас розуміє це прекрасно, а також він усвідомлює, що лише він сам зможе зробити так, щоб прокляття залишалося в межах маєтку, і таким самим чином головний діючий персонаж стає своєрідним хранителем. Природно, діяти Томас не буде в гордій самоті. Йому допомагають ріелтор і священик. Фільм Прокляття Сплячої красуні (2016) дивитися онлайн в хорошій якості.

Плюс до всього, необхідно в терміновому порядку розбудити сплячу красуню, Брайер Роуз, яку хтось сховав у вкрай жахливому місці. Загалом, тут буде на що подивитися.

Режисер: Тео Піррі
В ролях: Ітан Пек, Індіа Айсли, Наталі Хол, Брюс Девісон, Джеймс Лім, Скотт Алан Сміт, Зак Уорд, Мім Дрю, Даллас Харт, Jacqueline Goehner


загрузка...