загрузка...


Стефані проживала в невеликому містечку, заробляла на життя власними зусиллями і виховувала новонароджену дитину. Молода мама робила все самостійно, не розраховуючи на оточуючих. Героїня фільму «Просте прохання» була блогером. Вона записувала невелике відеоролики, радувала численних передплатників, заробляючи таким чином на життя. У пошуках нових ідей героїня забувала про особисті справи. Вона майже не знаходила часу для подружок, дивитися в хорошій якості, поки в гості не прибула Емілі. Дівчина звернулася до подружки з несподіваним проханням. Стефані не могла навіть припустити, чим обернеться для неї ця дія.

Через деякий час вона безслідно пропала, що стало для матусі повним шоком. З’явився і стурбований чоловік зниклої. Він був шокований звісткою про викрадення. Герої вирішили, що повинні об’єднатися зусилля, щоб відшукати Емілі. Можливо, вона потрапила у велику біду. Блогер була впевнена, що це так. Їм належало відправитися в далекий шлях і провести власне розслідування.

Попереду були несподівані факти, підступні противники і моторошна таємниця, здатна змінити подальші долі Трійці. Вони піддають себе великій небезпеці. Фільм Просте прохання (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пол Фіг
Актори: Анна Кендрік, Блейк Лайвлі, Генрі Голдінг, Ендрю Реннеллс, Іен Хо, Джошуа Сатине, Гленда Браганза, Келлі МакКормак, Апарна Нанчерла, Джия Мавджі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress