Фільм Проти ночі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Є у людей одна особлива риса, яка власне і є причиною постійного розвитку людини, як виду. Цікавість, змушує людину йти веред, переступаючи можливі обмеження і правила, що в підсумку може обернутися відкриттям або проблемою. Герої цієї історії, так само прагнуть досягти успіху. Ось тільки назвати себе серйозними вченими: вони не можуть. Та й їхні погляди, спрямовані в бік, яку всі назвуть псевдонаукою. Хлопці відчувають інтерес до привидів і їх проявів в навколишньому світі. Незважаючи на сучасні технології, можливість постійної зйомки всього навколо, людство так і не отримав доказів. Це власне герої і планують виправити.

Кожен раз почувши чергову міську легенду про привидів, вони рвуться вперед. На жаль дослідників, всі випадки виявляються вигадкою людей. В черговий раз, група знаходить інформацію про привида, що живе в межах занедбаної в’язниці. Точно про нього нічого не відомо, але це вже достатньо для експедиції.

Герої зібравшись з силами, сміливістю і технікою, проникають у в’язницю, заради найбільшого відкриття. Тільки вони й чекати не могли, що це стане їхнім найбільшим випробуванням. Фільм Проти ночі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Кавалларо
Актори: Josh Cohen, Leah Holleran, Hannah Kleemann, Erik Kochenberger, Yesenia Linares, Luke Persiani, Nicole Souza, Тім Торре, Френк Уейл, Amy Zenone


загрузка...