Фільм Провінціали (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Немолодого викладача фізкультури Ки-чхоля не назвеш вчителем року, але свою професію він любить і з задоволенням щоранку поспішає на роботу, щоб увійти у великий сучасний спортзал і починати заняття з учнями. На жаль, безтурботне життя і хороша робота помахали преподу ручкою після злощасного інциденту, з-за якого фізрук змушений покинути престижний коледж і шукати собі нове місце працевлаштування. Таким рятівним острівцем стає провінційна школа, яка рішуче всім програє попередньому навчальному закладу, де трудився Чхоль.

Однак фізрук радий і такої можливості, адже в професійному плані на ньому тимчасово поставили хрест, а в сільській школі можна перечекати важкі часи, щоб через пару років знову спробувати влаштуватися в місті. В селі тим часом відбуваються дуже дивні події, які примушують вчителя забути про власні проблеми і зосередитися на чужих халепи. У тутешньому сільському окрузі старшокласниця пропала без вісті. Справжнє ЧП, яке повинно залучити засоби масової інформації, поставити на ноги поліцію, згуртувати місцеву громаду, щоб спільними силами, залишивши інші справи, організувати пошуки і знайти бідолаху.

Однак на величезний подив нового викладача ні в шкільній адміністрації, ні в сільській управі нікому і справи немає до зниклої учениці старших класів. Фільм Провінціали (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лім Джин-сун
Актори: Ма Дон-сік, Кім се-рон, Лі Сан-еп, Чан Гван, про Хі-джун


загрузка...