загрузка...


Коли Саша була малою, то опинилася в будинку маніяка, вона чула, що в сусідніх кімнатах тримали ще двох дівчаток, а як тільки у неї з’явилася така можливість, Саша втекла з цього страшного будинку. Незважаючи на те, що їй вдалося зберегти своє тіло цілим, психіка цієї дівчата в значній мірі постраждала, Саші знадобилося багато часу, щоб забути про те, що з нею трапилося в дитячі роки. Тепер у неї був хлопець Майкл, з яким вона жила разом, лише зрідка вона зривалася і знову хапалася за пляшку спиртного. А коли недавно хтось почав надсилати їй відеоролики, на яких була вона сама, але маленька, це вибило грунт з-під ніг Саші.

Неабияк набравшись, щоб стати більш сміливою, ця дівчина постаралася знайти в глобальній мережі тих двох, яких теж тримали під замком. Її навіть саму здивувало, як швидко у неї це вийшло зробити. Саша хотіла приїхати до того самого будинку, знайти збоченця і чи здати його поліцейським, або відібрати записи і гарненько залякати цієї людини, більше ніяких відео вона не бажала отримувати. Ті дві вже виросли дівчата незабаром приїхали, вони теж отримували відеоролики і готові були взяти участь в придуманої Сашком операції, але вона поставила одну умову, сказавши, що її бойфренд Майкл поїде з ними.

Нарешті подорож почалася. Коли героїні побачили триповерховий будинок, вони відразу впізнали в ньому свою в’язницю, було вирішено, що вони заберуться всередину і вкрадуть диски із записами. Фільм Психи 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сенді Чухадар
В ролях: Анджеліка Чітвуд, Деніел Рамос Клаутьер, Мелісса Олена Джонс, Вінс Піглер III, Обрі Вейкінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress