Фільм Психопатка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У житті головної героїні трилера «Психопатка онлайн» були жахливі події. Вона стала жертвою домагань власного вітчима. Брат, захищаючи сестру, вбив ґвалтівника і тепер сидить у тюрмі. Здавалося б, героїня залишилася одна у всьому світі і нікому більше довіряти. Проходить час, і Максін знайомиться з хлопцем. Відносини молодих героїв стабільні. Але дівчина стала тривожною, адже вона підозрює чергова зрада. Боротися зі страхами їй допомагає психотерапевт, переконуючи, що домислу у неї в голові. Дівчина більше не може впоратися з емоціями, адже подруга підтримує її побоювання.

Вона майже впевнена, що хлопець знайшов іншу. Герой, дійсно, має намір кинути Максін, але, підозрюючи розрив, вона каже, що вагітна. Але вона розуміє, що довго брехнею не втримаєш коханої людини. На допомогу зневіреної дівчині приходить її альтер-его, зле і мстивого.

Головна мета – захистити від болю і зради Максін, використовуючи будь-які засоби, і навіть вбивство. Фільм Психопатка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Леандр Фіорі
В ролях: Рубі Робледо, Рут Девіс, Еріка Мітчелл, Майя Таї Дорсі, Ембер Рейн, Джасмін Джордан


загрузка...