загрузка...


«Пункт призначення» — культовий фільм Джеймса Вонга, події якого розгортаються навколо старшокласника Алекса Браунінга. Разом зі своїм класом йому належить відправитися в 10-денну екскурсію по Парижу, і хоча сам він, схоже, не дуже-то радий майбутнього відпочинку, вчителям і батькам все ж вдається отримати від хлопця згоду. Купивши в аеропорту квиток, Алекс дізнається, що час вильоту точь-в-точь збігається з часом його народження-25 вересня о 9 годині 25 хвилин ранку, в чому відразу ж помічає містичний сенс, але, незважаючи на погане передчуття, все ж сідає в літак.

Однак затаївся в ньому страх стає лише ще більш нестерпним, коли йому, ніби грім серед ясного неба, є бачення – в ньому Алекс бачить момент вибуху того самого літака, в якому знаходяться він і його однокласники. Через мить найсильніша панічна атака заволодіває Алексом і змушує його спішно покинути своє місце. Слідом за ним, намагаючись з’ясувати що відбувається, вибігають ще семеро чоловік, і тут кожного з них пронизує немислимий гуркіт… Фільм Пункт призначення (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Бачення не збрехало Алексу, літак дійсно вибухнув. Тепер він і його однокласники, ледь встигли покинути салон – єдині вижили з трьох сотень пасажирів, що були на борту. Але чи станеться це диво і в той день, коли смерть з’явиться за ними вдруге?

Режисери: Джеймс Вонг
Актори: Девон Сава, Елі Лартер, Керр Сміт, Крістен Клоук, Деніел Робак, Роджер Гуэнвер Сміт, Чед Донелла, Шонн Вільям Скотт, Тоні Тодд, Аманда Детмер, Володимир Маслаков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress