Фільм Рай навиворіт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З правоохоронцем з Лос-Анджелеса сталася трагедія, нещасний випадок, який змінив все його життя. Чоловіка, пізно ввечері, підстрелили бандити, вони порахували детектива мертвим. Але, лікарі швидкої допомоги насилу змогли врятувати його. Переживши клінічну смерть, поліцейський відкриває в собі надприродні здібності, які дають герою неймовірну силу. В цей же час з глибин пекла виривається нечиста сила і починає творити жах на Землі. Тепер будь-який житель знаходиться в небезпеці, адже злий дух висмоктує життя людей, чим наповнює свої внутрішні сили.

Тільки охоронець порядку може протистояти диявольській сутності і перемогти її, завдяки набутим суперздібностей. Переживши нещасний випадок звичайний лос-анджелеський коп відкриває в собі неймовірні надприродні здібності. Фільм Рай навиворіт (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одночасно з цим відбувається ще одна непередбачена обставина — глибини пекла разверзаются і на волі виявляється потужна зла сила, здатна поглинати душі людей. Нашому герою доведеться взяти на себе місію по боротьбі з темною силою або для світу настане кінець.

Режисер: Стюарт Пол
Актори: Сара Агор, Стюарт Пол, Тім Декс, Керолі Джарделло, Andrea Corscadden, Tony Gilbert, Paul Issac


загрузка...