Фільм Репродукція (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фостер втратив в аварії сім’ю. Його важко змусити нити, сумніватися у власних силах. Але, трагедія вибила його з колії. Він не може оговтатись, думки крутяться про загиблих рідних щохвилини. Чоловік — вчений, генетик, біолог. Без близьких людей життя стало нестерпним і безглуздою. Він покинув будинок і поїхав подалі звідти, намагався повністю розчинитися в роботі, але розпач і біль, заважали проводити дослідження, досліди. Співчуття колег, бажання допомогти було марним, заглушити біль ніщо могло. Він усамітнився в скромному маєтку, але залишившись наодинці спогади заволоділи ним цілком.

Йому скрізь ввижалися силуети улюблених, чулися їхні голоси. Хотілося відволіктися на нові знайомства, безрезультатно. Біолог дійшов до останньої точки, і готувався до суїциду. В останню мить щасливий випадок відвів від невтішного вдівця смерть. Вчений займався клонуванням. Ідея про можливість знову побачити рідних живими, пронизав його мозок. Він кинувся до лабораторії і почав готувати базу для успішного проведення експерименту. Фільм Репродукція (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Першою з жвавих повинна стати чоловіка. Подібних дослідів генетик ще не проводив, тому і уявити не міг, чим все закінчиться. Чим же закінчиться ця історія для головних героїв?

Режисер: Джеффрі Начманофф
В ролях: Кіану Рівз, Еліс Ів, Емілі Елін Лінд, Томас Миддлдитч, Емджей Ентоні, Джон Ортіс, Ембер Таунсенд, Няша Хатенди, Арія Лайрик Либу, Ембер Рівера


загрузка...