Фільм Розбійники з великої дороги (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Нова картина, заснована на сумнозвісної історії Бонні і Клайда, пропонує поглянути на події 90-річної давнини під іншим кутом зору – з боку закону, порядку і людей, яким доручили знайти і ліквідувати найбільш відомих бандитів Америки 1930-х. Майбутні молоді коханці і страшенні злочинці Бонні Паркер і Клайд Барроу познайомилися в січні 1930-х і через два роки нешкідливих романтичних відносин почали спільні грабіжницькі напади на магазини, забігайлівки, автозаправні станції та інші місця дрібної торгівлі.

До 1933-го імена злочинних коханців знали Техас, Луїзіана, Індіана та інші центральні Штати, а на початку 1934-го парочка здійснила зухвалий напад на техаську в’язницю Истхэм, звільнила кількох своїх спільників і потрапила в заголовки преси державного масштабу. Громадськість обурена, обурюється, що губернатори штатів і поліцейські влади багато місяців безрезультатно ганяються за бандою Берроу, яка грабує, вбиває і постійно зростає за рахунок приєднання нових спільників. Фільм Розбійники з великої дороги (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У підсумку Ма Фергюсон, повторно обраний на пост губернатора Техасу і закрила систему техаських рейнджерів, змушена тимчасово переглянути своє рішення і попросити одного з найбільш досвідчених, заслужених і відомих законників Френка А. Хеймера повернутися з пенсії і очолити альтернативне поліцейського розслідування.

Режисер: Джон Лі Хенкок
Актори: Кевін Костнер, Вуді Харрельсон, Кім Діккенс, Емілі Бробст, Кеті Бейтс, У. Ерл Браун, Джон Керролл


загрузка...