загрузка...


Якщо в дитинстві Адам і його брат Джек були більш ніж близькими людьми, то зараз вони насилу можуть знайти спільну мову, щоб завести діалог. Коли настала доросле життя, у головних героїв багато що змінилося в голові, хоча спочатку вони будували одні й ті ж мрії. Ось тільки з віком зрозуміли, що мрії та реальність — це дещо різні і часто несумісні речі. Адам закохався в Бет, а після одружився на ній. Зараз в його родині вже двоє дочок, які є єдиною радістю для Адама. Джек теж не залишився самотнім людиною. Він вирішив взяти в дружини Крісті — колись ця дівчина дружила з Адамом, але зараз всі минулі розбіжності остаточно канули в лету. Джек нещасний.

Оскільки він хотів би теж бачити в своїй родині чарівних дітей, які є у його брата. Але Джек і Крісті не можуть завести потомство, що часто виливається в серйозні скандали між подружжям. Подружжя живе багато і можуть дозволити собі все найпрекрасніше, але ось тільки їм нічого не потрібно в даний момент, крім як можливості стати батьками. Надалі в місті головних героїв відбувається горе — починається сильна пожежа. Сім’ї Адама і Джека вирішують возз’єднатися, адже в таку скрутну хвилину треба триматися разом. Але несподівано брати розуміють, що після пожежі якимось дивним чином зникла їхня мати Еветт. Фільм Розбуди тінь 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Рідні люди досить близькі з матір’ю. Тому вони впевнені, що жінка сама б не втекла — та й бігти їй банально нікуди. Після Адам дізнається про існування групи людей під назвою «Вихід», які з’ясовують, хто загинув у пожежі.

Режисер: Дж.С. Вілсон
В ролях: Джеймс Зимбарди, Скайлер Калеб, Джин Смарт, Емілі Сомерс, Андреа Хант, Роберт Р. Шафер, Раам Уайнфелд, Грейс Ван Дін, Софі Лэйбелл, Кейсі Крамер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress