Події цього захоплюючого фільму починаються в 2016 році і розповідають про те, що все людство стоїть на порозі неймовірної атомної війни, яка може вразити всю планету і поставити одну велику жирну крапку в існуванні всього людства в цьому світі. Але, це було б досить нерозумно, адже це говорить лише про бажання кожної окремої людини вбити себе і поставити дуже серйозну і жирну крапку в житті кожного окремо взятого живого організму в нашому світі.

Щоб запобігти цьому, головний герой, який займається дослідженнями містичних і часом досить неймовірних подій зустрічається зі своєю дівчиною в такому місці, яке називається Дартмур і саме тут починає займатися своєю позитивною діяльністю для всього світу. Саме Англія стає новим місцем для перебування головного героя і тимчасовим притулком від усіх проблем, що одночасно навалилися на нього з приходом головного героя в це суспільство. Фільм Розгортання (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось тільки події не можуть розвиватися далі по тій простій причині, що минуле страшного будинку, в якому виявляються центральні персонажі, настільки огортає їх і змушує звертати увагу виключно на них, що це не дає думати про щось інше, не кажучи про неможливість діяти в цілому. © baskino-z720.ru

Режисер: Eugene McGing
В ролях: Роберт Доуз, Нік Джуліан, Локлі Нібор, Ліза Керр, Кейт МакГівер, Сем Суейнсбері

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress