загрузка...


Коли справа стосується найгучніших злочинів Франції, за справу береться сам Жак Клузо! Легендарний невдаха і самий некомпетентний поліцейський, він відволікає на себе загальну увагу, поки справою займається команда справжніх слідчих. Головний інспектор Шарль Дрейфус використовує підлеглого як приманку, бажаючи розкрити злочини і отримати державний орден як кращий поліцейський. Жак Клузо отримує в роботу справу про вбивство знаменитого футбольного тренера французької команди. Відразу після вбивства з його руки пропадає примітне кільце, вінцем якого був величезний рожевий алмаз «Рожева пантера».

Загадкові обставини зірки французького футболу розбурхують увагу преси та громадськості. Клузо підозрює подругу загиблого тренера, і твердо має намір розкрити справу. Разом зі своїм помічником Жильбером Понтоном, інспектор Клузо відправляється в Америку по її слідах, де потрапляє в безліч сміхотворних колотнеч. Фільм Рожева пантера (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незважаючи на те, що Жака через дурість і незграбність переслідують неприємності, в кінцевому рахунку кожен курйоз обертається йому на користь. Головному поліцейському інспектору Шарлю Дрейфусу судилося залишитися з носом!

Режисер: Шон Леві
Актори: Стів Мартін, Кевін Клайн, Жан Рено, Емілі Мортімер, Генрі Черні, Крістін Ченоует, Бейонсе, Вільям Абаді, Роджер Рис, Філліп Гудвін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress