загрузка...


Отже, місто Такома, на північному заході Сполучених Штатів Америки, штат Вашингтон. Перед нами з’являється Брок, справжній хижак, смертельно небезпечний і холоднокровна людина. Він абсолютно не чутливий до чужого болю, хоча не любить бачити страждання людей і Брока дуже не подобається коли йому починають вказувати що і як робити. Брок непередбачуваний безпринципна людина і небезпечний для всіх, навіть для тих, на кого працює. Саммер, грубувата, владна і цілеспрямована молода жінка має в минулому невеликі проблеми, з якими вона майже впоралася.

Зараз вона намагається жити правильно і бути хорошим прикладом для трин, своєю молодшою ​​сестрички. Вона дала собі слово піклується про неї і тому іноді буває дуже суворою до Тріне. Тріна, молодша сестра Саммер. Вона дуже любить свою старшу сестру і завжди ділиться з нею своїми новинами. Дівчина закохалася і шукає схвалення Саммер з приводу свого коханого. До того ж, вона хоче щоб вони разом отримали подальшу освіту, як мріяли в дитинстві. Тріна мріє про краще життя в якій буде багато грошей і безпеку, яких їм так не вистачало в дитинстві. Все почалося в той момент, коли Саммер стала несподіваною свідком небезпечних для її життя подій. Фільм Розшукується в Айдахо (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тікаючи від погоні вона, потрапивши в аварію дивом залишилася жива, але це, стало початком подальших кривавих подій, в яких вона зіграла дуже важливу роль. Саммер прокинулася на лікарняному ліжку і виявила, що нічого не пам’ятає з того моменту як розмовляла з трин.

Режисер: Ерік Коллі
В ролях: Халлі Шеперд, Каспер Ван Дін, Уес Ремсі, Тед Руні, Шон Крістіан, Алексіс Монни

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress