Нічні бачення Шерон супроводжуються активними фізичними діями, коли в нестямі дитина несеться геть до своєї мрії. Фантазії сплячої малечі призводять беззахисну дівчинку до підніжжя водоспаду. Лише в останній момент перед стрибком на мокре каміння глибокої прірви, що з’явилася з-за кущів матері вдається запобігти трагедії. Прокинувся від безпам’ятства психопатка не пам’ятає попередніх подій. Батьки, стурбовані нічним поведінкою сонної тетері, намагаються виробити стратегію грамотного поводження в екстреному випадку нав’язливих фантазій. Психіатрична лікарня прагматичному таткові видається найбільш реальним варіантом порятунку улюблениці.

Дружина дотримується альтернативної точки зору. Улюблене чадо не розлучається з альбомом, де малює незвичайних звірів з фантастичних видінь. Чудові ескізи турбують адекватних батьків незвичністю сюжетної композиції. Щоб гармонійно поєднати реальність з примарним світом сновидінь, мати Роуз здійснює з донькою турне по знаменних місцях. У сонному маренні юна красуня згадує покинуте місто. Автомобіль стражденних персон рухається в напрямку зазначеної території по знайомому автобану. Фільм Сайлент Хілл 2006 дивитися в хорошій якості HD.

На під’їзді до рубежів відчуженої зони примарні сили активізуються і несуть геть плід своєї діяльності. Влаштована потойбічної енергією аварія негативно позначається на самопочутті гості згубних місць.

Режисер: Крістоф Ганс
В ролях: Рада Мітчелл, Джоделль Ферланд, Лорі Холден, Шон Бін, Дебора Кара Ангер, Кім Коутс, Таня Аллен, Еліс Крайдж, Коллін Вільямс, Рон Гебріел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress