Джулія є відеоблогером. Одного разу вона вирішує відвідати свою Кузіна на ім’я Ханна. Вона приїжджає до неї в гості, але несподівано відбувається несподіване. Джулія раптово захворює. Симптоми цієї хвороби дуже дивними, і не схожі ні на що звичайне. Ханне цей факт видався дуже дивним, адже нічого такого, вона раніше не зустрічала. Після цього, в будинку починають відбуватися дивні і незрозумілі речі. Це все наштовхує Ханну лише на одну дію.

Фільм Селфі з пекла 2018 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd. Вона вирішує звернутися до інтернету, де хоче отримати відповіді на всі питання, що цікавлять її питання. Зайшовши в блог Джулії, вона сама, не чекаючи того, виявляється в пастці. Зло — буває дуже хитре і підступне, і з кожним разом придумує все нові способи впливати на людину. Ханна занадто глибоко занурюється в світ онлайн простору. Вона заходить на заборонену територію. Вибратися звідти буде не легко, як би дівчина не намагалася. У цьому місці панує жах, який буде переслідувати Ханну.

Їй потрібно скоріше вибратися з цього пекла, інакше вона ризикує залишитися там назавжди. Як буде розвиватися ця історія? Фільм Селфі з пекла (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ердал Сейлан
У ролях: Елісон Уолкер, Тоні Жиру, Міла Адамс, Йен Батчер, Тайлер Сміт, Шон Морс, Меттью Грехем, Стефані Гуден

загрузка...