Професія Сема не така прибуткова, але заради розширення клієнтської бази він подорожує по невеликих населених пунктів. Звичайно, у великих містах клієнтів може бути більше, але там не можна випускати з уваги конкуренцію, тоді як в маленьких населених пунктах населення не звикло до великої кількості торгових точок і великому асортименту. Цього разу торгівля йде з рук геть погано, в містах практично нікого немає, а ті, хто є, просто не мають потреби в товарі. У розпачі він дзвонить дружині, щоб почути слова підбадьорення, але замість цього тільки дзвінки в порожнечу і мовчання в трубку.

Спілкування з випадковими знайомими теж відбувається в порожнечу. Складається враження, що всі його уникають, але це тимчасовий період, чого герой зрозуміти не може. На довершення до всього ламається єдина машина, тепер Сем знаходиться в пустелі, на самоті, допомоги чекати нізвідки. Навколишнє середовище здається ворожою, хвилини самотності скрашує ток-шоу, що веде мовлення по радіостанції. Під час одного з випусків він слухає міркування слухачів про маніяка-вбивцю, який орудує в тих місцях, де волею долі опинився Сем. Тяжкість злочинів складається з того, що жертвами стають маленькі діти беззахисні, невинні, слабкі. Вони не можуть навіть протистояти своєму вбивці перед смертю, а співробітники поліції не можуть вийти на слід злочинця. Зовсім скоро на пейджер Сема починають надходити повідомлення з погрозами. Хтось серйозно прийняв чоловіка за розшукуваного педофіла і клянеться, що знищить його, щоб надалі діти були в безпеці.

Горе-продавець нічого не може зрозуміти, він нікого не вбивав, про маніяка не чув, чому ж зараз його особистість виявилася тісно з ним пов’язана. Це чиясь поганий жарт? Але спроби його вбивства прямо свідчать про те, що хтось намагається замести сліди і видати його за розшукуваного злочинця. Фільм Сем був тут (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістоф Деру
В ролях: Рода Пелл, Hassan Galedary, Расті Джойнер, Sigrid La Chapelle

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress