Дівчина на ім’я Три-людина, яка ніколи не була обділена увагою. В університеті буквально кожен студент звертає на неї увагу. Правда, скромною дамочкою з хорошими оцінками її навряд чи можна назвати. Вона звикла багато часу проводити на тусовках. Навчання цілком непогано замінюється хлопцями, випивкою та іншими способами підняття настрою. Після чергової вечірки героїні доводиться прийти в себе від того, що дзвонить телефон. Вона бачить навколо себе кімнату, де раніше, природно, не бувала. В силу того, що вчора ввечері вона перебрала з випивкою, зараз вона мучиться через похмілля і буквально біжить в кампус, закриваючи очі на все, що відбувається навколо.

Але вже до вечора вона повинна відчувати себе чудово, оскільки наближається її день народження. Там вона повинна бути бодрячком! До вечора вона відновлюється. А гості, зібравшись, чекають її приходу. Піднявшись наверх, потрапивши в свою кімнату, вона сильно лякається через те, що бачить людину, на обличчі якого маска. Прийнявши все це за розіграш, безневинний жарт, вона і не очікує удару в груди. Настає смерть… Але вже вранці наступного дня вона прокидається в тій же обстановці, що і сьогодні! Фільм Щасливий день смерті 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Здається, день повторюється з Разу в раз, а її постійно вбиває все та ж людина. Їй доводиться напружитися, щоб з’ясувати, хто ж так сильно її не злюбив. Чи вдасться їй розгадати цю таємницю?

Режисер: Крістофер Лендон
В ролях: Джессіка Рот, Ізраель Бруссар, Рубі Модін, Сурадж Шарма, Рейчел Метьюз, Чарльз Эйткин, Sarah Yarkin, Стів Зиссис, Венді Миклович, Калеб Спиллъярдс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress