Фільм Щасливого нового дня смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Трилер з елементом кримінальної драми допомагає померлій дівчині неодноразово переживати день загибелі. Так вона намагається самостійно розслідувати злочин моторошного маніяка, з яким зіткнулася в минулому. Фільм «Щасливого нового дня смерті», який можна дивитися онлайн, чимось нагадує кілька історій. По-перше, стрічки про День бабака, коли персонажі змушені проживати однакові події, експериментуючи з вибором і діями. По-друге, трилогію Спілберга про божевільного вченого «Назад в майбутнє». Але у картини є особливий характер і цікавий сюжет. Юна тусовщиця на ім’я Тріш живе важким життям. Її стосунки не ладяться майже ні з ким.

І коли вона дізнається, що повинна періодично потрапляти в петлю часу і проходити через погибель, то з’ясовується, що будь-який з її знайомих міг бажати їй якнайшвидшої смерті. У сиквелі проекту 2017 року, яким є стрічка, героїня проходить через ті ж випробування, що чекають її у другій серії. Фільм Щасливого нового дня смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І хоча здавалося, що продовження не має, їй не дає спокою факт, що розслідування справи про її загибель виявилося незавершеним. Розшукати страшного кілера стає справою честі і головною метою самої померлої. А постійні подорожі в минуле стають єдиним методом це зробити.

Режисер: Крістофер Лендон
Актори: Джессіка Рот, Рубі Модін, Сурадж Шарма, Ізраель Бруссар, Рейчел Меттьюз


загрузка...