загрузка...


Детектив Руні іноді спілкувався з журналістами, але коли міг цього уникнути, то так і робив, а коли перед ним з’явилася миловидна дівчина Крісті, яка сказала, що хотіла б написати про те, що значить бути копом в нинішній час, він спробував довести, що у нього не було часу давати інтерв’ю. Все ж бо у цій милашки був дозвіл начальства Руні лізти в його справи, йому довелося терпіти її присутність не тільки в своєму кабінеті, а й взяти цю дівчину на місце злочину. Детектив і ця журналістка приїхали до школи, де виявили повішену жінку, а потім знайшли двох манекенів, які сиділи біля столу, на якому було надряпано кілька цифр.

Руні швидко зрозумів, що це номера значків. Один — його поліцейського значка, а інший — детектива Рея, який вже був на пенсії. Не маючи уявлення, що б це могло означати, Руні розшукав Рея і розповів йому про дивну знахідку. Рей зацікавився і погодився допомогти в розслідуванні цієї справи, а коли ці копи поспілкувалися з патологоанатомом, то нічого нового не дізналися. Лише пізніше, побувавши в квартирі жертви, їм стало відомо ім’я подружки повішеною, але спроба поговорити з нею закінчилася гонитвою. Нарешті ця дівчина опинилася в ділянці, але допомогти розслідуванню вона не змогла, а коли її на кілька хвилин залишили одну, вона спробувала вбити себе руки, порізавши вени.

Пізніше Рей, Руні і Крісті виявляться в церкві, де Рея ледь не покалічить мертва людина, прибитий до хреста, а як тільки Руні спробує затримати підозрюваного, у нього нічого не вийде, бо цей детектив більше дбатиме про стан Рея. Фільм Шибениця (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джонні Мартін
Актори: Карл Урбан, Аль Пачіно, Бріттані Сноу, Сара Шахі, Джо Андерсон, Жермен Ріверс, Майкл Пападжон, Одеса Рей, Chelle Ramos, Жуль Хевн

загрузка...