Стік-Крікс невелике, провінційне місто, в якому два десятиліття тому відбувалися жахливі події. На міських вулицях несподівано з’явився вбивця-психопат, що жорстоко розправляється над неповнолітніми дітьми. Безсердечний маніяк піддавав малолітніх жертв жахливим знущанням, попередньо зашиваючи їм рот і очі. За подібні дії душогуба прозвали Швачкою, що і стало основною причиною вчиненим згодом самосудом над місцевою жителькою. Серед наляканих городян поповзли всілякі чутки, обростають поступово неправдоподібними деталями.

Серед населення наростала паніка, що підштовхує до здійснення необдуманих вчинків, спровокованих масовою істерією, породженої загальним страхом перед невідомістю. Безпорадною перед невловимим лиходієм натовпі був необхідний об’єкт для виплеску накопиченого негативу. Незабаром охоплені страхом і ненавистю городяни знайшли відповідну жертву для своїх претензій. Громадська думка, підкріплена домислами, висувала звинувачення у скоєних злодіяннях місцевій жінці-кравчині, що володіє потайним характером, нетовариською і похмурою. Підозри поступово переросли в абсолютну впевненість у причетності Маргарет до трагічних подій.

Одного разу натовп збожеволілих лінчувателів піддає нещасну жорстоким тортурам, під час яких з вуст вмираючої в муках жінки вириваються слова страшного прокльону, породив жахливе зло. Фільм Швея (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джессі Джеймс Міллер
В ролях: Кэйлин Сі, Девід Копп, Джеймс Кірк, Річард Стро, Лара Гилкрист, Сара Мутч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress