Фільм Сімейка Фенг (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Бастер і Ені — діти з неймовірно пристойної сім’ї. Щоправда, кожен з них вже давно не дитина, і знаходиться рівно в тому віці, коли прийнято заводити власних чад. Народившись в родині аристократів, брат з сестрою впевнені в тому, що всі їхні біди прийшли родом з дитинства. Адже в той момент, коли їх однолітки розбивали коліна і дивилися непристойні фільми, вони були змушені просиджувати вільний час над незрозумілими підручниками, вивчаючи математичні теорії. Тільки от, в реальному дорослому житті жодна з теорій так і не знадобилася ні в Часі, ні Бастеру.

Звинувачуючи батьків у всіх гріхах, парочка їде з отчого дому, вирішивши будувати своє життя самостійно. Кілька років далеко від родичів і один одного, дають їм зрозуміти — в деяких своїх проблемах варто звинувачувати лише себе самого. Тому, дізнавшись, що їх знамениті батьки зникли при невідомих навіть поліції обставин, брат з сестрою повертаються в рідні краї. Абсолютно не уявляючи, як має виглядати розслідування, Енні і Бастер змушені почати пошук своїх батьків, зовсім не пристосованих до життя.

Спільна справа, наповнене ризиком і хвилюванням, несподівано не тільки об’єднує брата і сестру, але і змушує їх думати про батьків куди краще, ніж було раніше. Фільм Сімейка Фенг (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейсон Бейтман
В ролях: Кетрін Хан, Джейсон Бейтман, Ніколь Кідман, Крістофер Уокен, Марін Айрлэнд, Майкл Чернус, Харріс Юлін, Джош Пейс, Джейсон Батлер Харнер, Євгенія Кузьміна


загрузка...