Деякі люди надто емоційно сприймають висять в музеї картини. Для них полотна перетворюються в реальне життя. Стирається зв’язок між фантазією і дійсністю. Такий психологічний стан отримало назву — «Синдром Стендаля». Детектив Анні Манні піддається такому впливу. Перебуваючи у Флоренції, жінка-поліцейська вистежує серійного вбивцю Альфредо Гросс. Останній дізнався про особливості Анні. Він призначає їй побачення в музеї. Манні розслабилася і злочинець уміло скористався цим. Гросс викрав Манні і піддав її жорстокого сексуального насильства. Детективу дивом вдалося вирватися від ґвалтівника.

Анні завдає тяжке поранення Альфреду і той падає в річку. Довгий час труп не могли знайти. Як розказано в картині «Синдром Стендаля» Манні закохується у французького студента мистецтвознавця Марі Бель. Емоційний стан у жінки все одно погане і тому вона часто відвідує психолога. Несподівано Анні починає дзвонити нібито мертвий Гросс.

Через деякий час Бєля знаходять мертвим. Колега Анні, Марк Лонги, стурбований її станом відвідує жінку вдома. Він повідомляє, що знайдено тіло Альфредо. Хто ж вбивця? Фільм Синдром Стендаля (1996) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даріо Ардженто
В ролях: Азія Ардженто, Томас Кречман, Марко Леонарді, Жюльєн Ламброшини, Луїджі Диберти, Паоло Боначелли

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress